Doručenie KURIÉROM aj ZÁSIELKOVŇOU od 3 € | Platba na DOBIERKU aj KARTOU | Doprava ZDARMA od 60 € !

Poznáš značku TWINZZ ?

Posted by admin 13.10.2020 0 Comment(s) Blog,

Kedy to všetko začalo ?

Značka TWINZZ začala s niekoľkými šiltovkami a oblečením pre mužov v roku 2014. Bola založená bratmi Farooqovcami, ktorí sa od začiatku snažili vytvárať životný štýl, nie len módnu značku. Charakteristickými znakmi produktov TWINZZ sú trendovosť, prvotriedny dizajn a zmysel pre detail. Koncom roka 2018 oznámila táto lifestylová značka z okolia Manchesteru plány na otvorenie prvých obchodov v USA a Číne, a to ešte pred koncom roka 2019. 

 

„Sme vzrušení z expandovania brandu do nových krajín. Keď sme po prvý krát videli ľudí nosiť naše šiltovky v okolí Manchesteru, cítili sme sa naozaj skvelo. Dnes sme v kamenných obchodoch po celom svete – je to ohromné,“ povedal Jez Farooq v jednom z vyjadrení. Medzinárodné expandovanie je časťou rastovej stratégie brandu po tom, čo spustenie predaja vo východnej Európe zaznamenalo vynikajúce výsledky.

 

„Myslím, že ľudia sa stotožňujú so značkou najmä vďaka jej autenticite,“ hovorí Ali Farooq, spoluzakladateľ.

 

Nesnažíme sa byť niekým, kým nie sme. Sme dvaja obyčajní chalani s vášňou pre módu. S TWINZZ sme to odpálili kvôli tomu, že veríme v naše produkty a hlavne im veria ostatní – to sa ukázalo ako kľúčové.

 

Naozaj obľúbenou sa stala značka TWINZZ aj na Slovensku. Spoluprácou s rôznymi známymi ľudmi – či už zo showbiznisu alebo z oblasti MMA – sa nezmazateľne zapisuje do povedomia ľudí. Portfólio produktov sa od počiatkov výrazne rozšírilo. Už to nie sú len unisex kolekcieTWINZZ teplákov, mikín, tričiek a šiltoviek. Pribudli produkty pre aktívny životný štýl do prírody a fitness centra, pričom vlastnej kolekcie sa dočkali aj ženy. Vedeli ste, že nezameniteľnosť produktov sa snažia návrhári dosiahnuť aj jedinečným pomenovaním jednotlivých kolekcií ? Kto s fanúšikov značky TWINZZ by nepoznal mená ako Rossi, Albert, Stefano, Lucas či Carlos ?

 

Na čo sa môžeme v najbližšej dobe tešiť ? Určite na nové kolekcie truckeriek a snapbackov, dámskeho a pánskeho oblečenia. V kolekcii SS19 pribudli do portfólia aj pánske plavky a unisex šľapky v štyroch farbách. V kolekciách pre rok 2020 sme zas prvýkrát videli „safari“ klobúky, samostatné kolekcie so slovenskými influencermi a doplnky v podobe eco fľaše na dodržiavanie pitného režimu pri rôznych aktivitách. Nasledujúce roky budú opäť najmä v znamení nových modelov šiltoviek a teplákových súprav, ktoré sa stávajú v krajinách strednej Európy neoddeliteľnou súčasťou streetwearu.

 

Za nás v Sports House môžeme povedať, že sa neustále snažíme prinášať kompletné portfólio, ktoré TWINZZ Corp. ponúka. Checkni náš eshop a vyber si svoj kúsok aj ty – staneš sa tak členom rozsrastajúcej sa #twinzzfamily 

 

 "K úspechu neexistuje žiadna skratka.“

 

© www.sportshouse.sk - Sports House Slovakia s.r.o.