Doručenie KURIÉROM aj ZÁSIELKOVŇOU od 3 € | Platba na DOBIERKU aj KARTOU | Doprava ZDARMA od 60 € !

Dwayne "THE ROCK" Johnson

Posted by admin 16.07.2017 0 Comment(s) Blog,

Herec, producent a WEE šampión Dwayne „The Rock“ Johnson je tvárou značky Under Armour od januára roku 2016. Nebolo to až takým veľkým prekvapením, nakoľko sa v jeho príspevkoch na Instagrame často ukazoval oblečený v Under Armour.

 

 

Todd Monteso, Senior viceprezident pre strategické partnerstvá a zábavu spoločnosti Under Armour sa vyjadril, že „The Rock“ bol prirodzenou voľbou pre spoločnosť s fitness oblečením. „Jeho hodnoty a odhodlanie v oblasti zdravia a fitness sa priamo spájajú s poslaním značky Under Armour, aby sa zlepšili všetci športovci a tešíme sa na spoluprácu s ním po mnoho ďalších rokov.“

Ako súčasť all-star tímu Under Armour, ktorý zahŕňa Stephena Curryho, Toma Bradyho, Michaela Phelpsa, Lindsey Vonnovú a ďalších, Johnson rozvíja vlastný originálny obsah inšpirovaný jeho životným štýlom, fitness režimom a filantropickými iniciatívami.

 

 

Cieľom herca v rámci ambasádorstva Under Armour je pomôcť toľkým ľudom, koľkým to len bude možné, aby dosiahli svoje ciele, a tak spolupracuje s najlepšími inovátormi v oblasti zdravotníctva a fitness. Spoločne s Under Armour chce dodávať výrobky, ktoré zmenia podmienky hry, aby spolu pomohli ľuďom získať to, za čo bojujú a dosiahli svoju veľkoleposť.

Dwayne tiež zohráva dôležitú úlohu v promovaní a podpore filantropickej iniciatívy značky, projektu UA Freedom, ktorý podporuje členov ozbrojených síl, členov pohotovostných zložiek a členov verejnej bezpečnosti.

 

 

Žiadny človek v Hollywoode nevenuje taký dôraz na telesný tréning, ako akčný superhrdina Dwayne Johnson, ktorý používa svoje vyrysované svaly a impozantnú postavu, aby porazil zlých chlapcov na obrazovke. The Rock je známy svojou húževnatosťou a cieľavedomosťou. Vstáva skoro ráno, kedy sa mnohí z nás ešte len obracajú na druhý bok, a pracuje na svojom tele, a to aj vo veku 45 rokov. Práve aj vďaka tomu si ho spoločnosť Under Armour vybrala za svoju tvár.

 

 

Prvým kúskom z jeho novej kolekcie je Rockom inšpirovaná taška na veci na cvičenie. Tiež má vlastnú kolekciu tenisiek, oblečenia a doplnkov, ktoré bohužiaľ u nás na Slovensku ešte nie sú dostupné, ale u nás v Sportshouse urobíme všetko preto, aby čoskoro boli.

 

© www.sportshouse.sk - Sports House Slovakia s.r.o.