Dodacie podmienky

Kuriér GLS

Objednávku ti doručí kuriér spoločnosti GLS na adresu, ktorú zadáš do objednávky. Objednávky prijaté v pracovné dni do 15:30 expedujeme v deň ich prijatia a doručované sú nasledujúci pracovný deň. V momente expedície tvojej objednávky dostaneš emailovú a sms notifikáciu. V deň doručenia dostaneš ráno sms notifikáciu s číslom na kuriéra a časovým oknom, kedy doručuje tvoju lokalitu (štandardne 2-3 hodinové okno). Zvoľ si teda adresu, na ktorej sa ďalší deň budeš zdržiavať (napr. práca).

Cena poštovného pri objednávke do 60 € na dobierku: 4 € (balík) + 1,2 € (dobierka)

Cena poštovného pri objednávke do 60 € platba kartou: 4 € (balík) 

Cena poštovného pri objednávke nad 60 € na dobierku: 1,2 €

Cena poštovného pri objednávke nad 60 € platba kartou: ZADARMOKuriér DPD

Objednávku ti doručí kuriér spoločnosti DPD na adresu, ktorú zadáš do objednávky. Objednávky prijaté v pracovné dni do 15:00 expedujeme v deň ich prijatia a doručované sú nasledujúci pracovný deň. V momente expedície tvojej objednávky dostaneš emailovú a sms notifikáciu. V deň doručenia dostaneš ráno sms notifikáciu s číslom na kuriéra a časovým oknom, kedy doručuje tvoju lokalitu (štandardne 2 hodinové okno). Zvoľ si teda adresu, na ktorej sa ďalší deň budeš zdržiavať (napr. práca).

Cena poštovného pri objednávke do 60 € na dobierku: 4 € (balík) + 1,2 € (dobierka)

Cena poštovného pri objednávke do 60 € platba kartou: 4 € (balík) 

Cena poštovného pri objednávke nad 60 € na dobierku: 1,2 €

Cena poštovného pri objednávke nad 60 € platba kartou: ZADARMOPacketa (Zásielkovňa) 

Vyber si jedno z 1400+ výdajných miest na Slovensku presne podľa svojej preferencie. Objednávky prijaté v pracovné dni do 14:30 expedujeme v deň ich prijatia a na výdajné miesto dorazia nasledujúci pracovný deň. Objednávku si vyzdvihneš počas otváracích hodín výdajného miesta, ktoré si zvolíš u nás v "pokladni". Máš na to až 5 pracovných dní a my ťa chceme pekne poprosiť, aby si na ňu nezabudol.

Cena zásielkovne pri objednávke do 60 € na dobierku: 3 € (balík) + 1,2 € (dobierka)

Cena zásielkovne pri objednávke do 60 € platba kartou: 3 € (balík) 

Cena poštovného pri objednávke nad 60 € na dobierku: 1,2 €

Cena zásielkovne pri objednávke nad 60 € platba kartou: ZADARMOKuriér Doruč.to 

Tento spôsob doručenia ponúkame zatiaľ iba pre Košice. Ide o "same day delivery" - objednávky prijaté v pracovné dni do 14:00 doručia kuriéri v ten istý deň (cca medzi 15:30 - 18:00).

Cena doručenia v ten istý deň (v KE) pri objednávke do 60 € na dobierku: 4 € (balík) + 1,2 € (dobierka)

Cena doručenia v ten istý deň (v KE) pri objednávke do 60 € platba kartou: 4 € (balík) 

Cena doručenia v ten istý deň (v KE) pri objednávke nad 60 € na dobierku: 1,2 €

Cena doručenia v ten istý deň (v KE) pri objednávke nad 60 € platba kartou: ZADARMOOsobný odber v Košiciach

Pre objednávku si môžeš prísť osobne. Po jej prijatí ťa budeme do 24 hodín informovať, že je tvoja objednávka pripravená na osobný odber a telefonicky dohodneme čas jej prebratia. Osobné odbery realizujeme na Nám. L. Novomeského 7, Košice. Upozorňujeme, že sklad je neverejný a zakúpené produkty na našom sklade neviete vyskúšať.

Cena osobného odberu v KE: ZADARMOMáš ďalšie otázky ohľadom dopravy alebo platby za objednávku ? Napíš nám alebo zavolaj :)