Vrátenie a výmena tovaru

Vrátenie tovaru / Výmena tovaru


Pokiaľ Ti z určitého dôvodu tovar z eshopu www.sportshouse.sk nesadol, neboj sa. Na výmenu produktov máš 30 dní, na ich vrátenie máš 14 dní. Riaď sa nasledujúcimi bodmi:  

      1. Neodstrihuj visačku! – visačku nikdy neodtrhni skôr, ako si tovar dôsledne nevyskúšaš. Pôvodne nastrelená visačka je veľkou výhodou pre výmenu tovaru za iný.
      2. Neváhaj nás kontaktovať mailom na adresu shop@sportshouse.sk, prípadne telefonicky. Tento bod je extrémne dôležitý. Keď nám pošta balík neprinesie, my ho vieme na poštách dohľadať a celý proces vrátenia sa výrazne urýchli. Ak od teba nemáme informáciu, že máme čakať vratku, nevieme tento proces optimalizovať. Keď ti tovar máme vymeniť za inú veľkosť, daj nám čím skôr vedieť akú veľkosť ti máme rezervovať.
      3. Pôvodný tovar starostlivo zabaľ a pošli nám ho na adresu sídla spoločnosti – Sports House Slovakia, Nám. L. Novomeského 7, 040 01 Košice, Slovensko. Tovar k nám pošli na svoje náklady a nikdy ho NEPOSIELAJ NA DOBIERKU. Pribaľ vyplnený formulár z bodu 6.
      4. Tovar po obdržaní skontrolujeme a okamžite ťa budeme kontaktovať. Ak tovar dôjde nenosený, nepoškodený a s pôvodnými visačkami, obratom ti pošleme nový tovar na výmenu. Ak si tovar vrátil, zašleme peniaze na tebou určený bankový účet. 
      5. Ak kupujúci vráti len časť tovaru z celkovej objednávky, pričom hodnota dodaného tovaru klesne pod hodnotu určujúcu dopravu zdarma, je povinný kupujúci dodatočne náklady na dopravu uhradiť.
      6. Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy.


      V Košiciach, 14. 2. 2023 - Sports House Slovakia s.r.o.